Верифікований профіль
10
Місяців досвіду
9
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 тижні тому

Продаж квартир (11)

  • АН Vavilon
    83 000 $
    1 139 $/м²

    Петра Болбочана вул. (Городовікова), 3/1

    2 кімнати
    73 / 57 / 16 м²
    поверх 9 з 11
    2021 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продаж 2к квартири Дубове Болбочана 3/1 ЖК Егоїст Поверх 9/11 72.9м2 Новобудова Квартира не кутова !! Ламінат кварц вініл Розводка теплої підлоги лоджія , кухня, гардероб, коридори Душова кабіна , сушка для рушників Унітаз інсталяція Котел двухконтурний газовий Квартира двохстороння На лоджиї утеплена стеля ( мін вата штрудований пінопласт 2) Якісні міжкімнатні двері , надійні вхідні Сантехніка хороша , електрика зроблена вся розводка під себе Ремонт виконаний на 90% Відео нагляд по всьому периметру будинку Закрита територія шлагбаума, мають ставити ворота Є дитячий майданчик , достатньо велика парковка для авто При відключені світла ліфт дотягує до поверху В квартирі залишаєтьс...
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    50 000 $
    734 $/м²

    Кармелюка вул., 5/4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Озерна ЖК Барви
    2 кімнати
    68 / 56 / 12 м²
    поверх 9 з 9
    2015 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продаж 2к квартири ЖК «Барви» Поверх 9/9 Площа 68.1 Здача літо 2026 Індивідуальне газове опалення 50000$( переуступка 5%)
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    47 000 $
    1 469 $/м²

    Довженка вул., 16

    БЕЗ КОМІСІЇ Ракове
    1 кімната
    32 / 25 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    3 тиж. тому
    Продаж 1к квартири Довженка 16 4/5 поверх 32м2 Меблі та техніка залишається, м/п вікна, теплий балкон Чудовий ремонт - заходь та живи Перегляд можливий у зручний для Вас час 47000+переоф 2% Можна під держ виплати
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    36 800 $
    920 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 2)

    1 кімната
    40 / 30 / 10 м²
    поверх 7 з 10
    1 міс. тому
    1к квартира 40 м² | ЖК Європейський | Озерна | Виставка !40 м² | 7 поверх | квартира центральна,НЕ кутова! !Діє переуступка !Будинок: • 1 черга на здачу • здача — літо • всі комунікації підключені • готовий ліфт • територія з бруківкою !Квартира: • розведена електрика (включно з балконом) • кабель під інтернет і сигналізацію • лічильники обліку на всі комунікації • якісні вхідні двері • двоконтурний котел (якісний, не від забудовника) • стяжка в кімнаті • кухня/ванна зтяжка знята та підготовлена під теплу підлогу • стіни поштукатурені 38800$
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    51 997 $
    887 $/м²

    Героїв АТО вул., 9/1

    БЕЗ КОМІСІЇ Ракове
    3 кімнати
    59 / 48 / 11 м²
    поверх 5 з 5
    1 міс. тому
    Продаж 3к Ракове Героїв АТО 9/1 Поверх 5/5 58.6м2 По квартирі зроблений кап ремонт Повніть нова проводка та сантехніка Нові вікна, міжкімнатні двері та вхідні , радіатори , колонка В кімнатах ламінат , новий балкон м/п зашитий Декоративна штукатурка на стінах , шпалери Ремонт виконаний якійсно абсолютно все мінялося Сальний район , поруч школи садочки та лікарня Встигни придбати пропозиції за найвигіднішою ціною 52000$+ком+12% торг є
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    45 000 $
    1 324 $/м²

    Соборна вул., 58

    1 кімната
    34 / 27 / 7 м²
    поверх 9 з 9
    1 міс. тому
    Продам 1к квартиру, район Центр, вул. Соборна 58, 9/9 є техповерх, 34м2, не кутова, зручне планування, студія, опалення централізоване, капітальний ремонт з дорогоякісних матеріалів, всі меблі і техніка крім холодильника та пралки залишаються. Поруч всі зручності для комфортного проживання, відділення банку, магазини, поліклініка , школа, аптека, садочок, ринок, Парк, кафе, ресторани. Ціна 45000 + 2%.
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    46 800 $
    687 $/м²

    Кармелюка вул., 5/8

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Озерна ЖК Барви
    2 кімнати
    68 / 53 / 15 м²
    поверх 9 з 9
    2019 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж 2к квартири Озерна ЖК Барви Кармелюка 5/9 9/9 68.1м2 Продаж 2к квартири в мікрорайоні Озерна поруч Агора та вся необхідна інфраструктура.Здача весною 2026 року.Готуються техпаспорти,присвоєна адреса,прибудинкові роботи майже закінчені.Діє переуступка 5% 46800$
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    31 970 $
    920 $/м²

    Січових стрільців вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Перший Парковий ЖК Grand Royal
    1 кімната
    35 / 27 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    2 міс. тому
    Продаж 1к квартири на вул. Січових Стрільців 4 34.75 кв. м 9/9 поверх Чудове місце , велика парковка, та зона відпочинку!!!! Хороше розташування Територія закрита. Будинок з ліфтом. Індивідуальні лічильники: газ, електрика, вода. 31970$+ переуступка
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    70 000 $
    1 077 $/м²

    Довженка вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ Ракове
    3 кімнати
    65 / 55 / 10 м²
    поверх 5 з 9
    2 міс. тому
    Продаж 3к квартири Довженка 3 5/9 65м2 Кухня 10м2 Панельний тип стін,замінена вся електропроводка, встановлені окремі автомати кожну кімнату, кухню. Замінені у всіх кімнатах батареї. Утеплена з зовні. Всі вікна металопластикові в тому числі між кімнатами та лоджіями. Поруч з будинком дитячий садок та школа. Зручне розташування, до кінцевої зупинки 3 хвилини.Вся техніка лишається,меблі частково 70000$+2% Торг
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    89 900 $
    1 186 $/м²

    Панаса Мирного вул., 14/3б

    2 кімнати
    76 / 57 / 19 м²
    поверх 11 з 13
    2017 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається простора двокімнатна квартира з продуманим плануванням у сучасному житловому комплексі «Новий квартал». Кухня-студія з панорамними вікнами відкриває чудовий краєвид. Простора ванна кімната обладнана великою кутовою ванною, а дитяча кімната розрахована на двох дітей (за потреби легко переплановується). Квартира дуже тепла, має індивідуальне газове опалення з програматорами для регулювання температури в кожній кімнаті. Встановлено теплу підлогу (окрім житлових кімнат), є сейф. Повністю укомплектована меблями та технікою, необхідною для комфортного проживання: варильна панель, духова шафа, холодильник, посудомийна та пральна машини, мікрохвильова піч, телевізор, Wi-Fi. Загальна пло...
    Рієлтор
  • АН Vavilon
    70 000 $
    1 292 $/м²

    Чорновола вул., 176

    БЕЗ КОМІСІЇ Ракове
    2 кімнати
    54 / 40 / 14 м²
    поверх 7 з 11
    2 міс. тому
    Продаж 2к квартири 54.2 кв. м на вул. Чорновола В'ячеслава 176 54.2 м2 7/11 поверх Квартира має хороше планування та ремонт, не кутова, додатково ззовні повністю утеплена. Хороший ремонт, індивідуальне опалення, засклена лоджія, підігрів підлоги, кондиціонер. Меблі та уся побутова техніка залишаються. Поруч зупинка, магазини, школи та садочки. Також вартість включає у себе кладову кімнату, на тому ж поверсі, з морозильною камерою та полицями для зберігання. Ця квартира чудовий варіант для комфортного життя 70000$+переоф
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.